Onze Cairn’s

Sinds 09.01.2024 is ook Speedy Fellows Myrthe Riley ( pup van Myrthe’s 2de nest) weer terug op zijn oude roots. Inmiddels heeft hij ook de Patella Luxatie test goed ondergaan.

Gelopen shows:

Tussenklasse:

10.03.24 Ortenau-Schau te Offenburg KM: Rossier Christine CH) 2U Res.Anw.Dt.Ch.VDH

16.03.24 Schaal der Kempen KM: Regina Blessing (DE) 2 ZG

06.04.24 Internationale show te Luxemburg KM: Himmrich Torsten (D) 3ZG

07.04.24 Internationale show te Luxemburg KM: Diederich Martine 2U CACL Res.

13.04.24 Internationale Dogshow Rijnland te Hazerswoude-dorp KM: Elly Weggemans 3ZG

21.04.24 Internationale Show te Lingen KM: 2ZG

Speedy Fellows Myrthe Wake me up = Amor – reu pup uit laatste nest van Myrthe x Dancer geboren op 27.08.2023

DANCER = geboren op 24.10.2022 Splinterhill’s Urban Dance uit de combinatie Glenmore’s Love Grows x Splinterhill’s Out Of Trouble

Stamboom RvB     DANCER

JONGSTE PUPPY KLASS

05.03.2023  Martinedogshow – Groningen            KM : Mieke Jansen-Kalshoven                                  VB.1      ook beste Jongste Puppy

12.05.2023   Europasieger Dortmund                KM: Ritz Reinhard (DE)                                                VB.1

13.05.2023  Frühjarssieger Dortmund               KM:  Rasmussen C.D (DK)                                           VB.1

27.05.2023   SRA der KFT  Homburg-Friedberg   KM: Christine Watson CY                                             VB.1   en beste pup

28.05.2023   SRA der KFT  Homburg-Friedberg   KM: Shaun Watson CY                                                  VB.1

24.06.2023 Jonge Honden Veteranen Dag van de Nederlandse Veteranen Dag te Ommen       1ste plaats   KM: Mevr. Heidi van Santen

JEUGDKLASSE

30.07.2023  German Winner Show te Gelsenkirchen  KM: Frauke Hinsch (D) 3.U

05.08.2023 Stichting Honden Tentoonstelling Rotterdam                                      KM: Dhr. Simon Rooney (IE)  2.U

06.08.2023 Internationale Show Oldenburg  KM: Sarnyai Zita  3.U

15.08.2023  KVN AALST  Jeugd & Veteranen dag KM: Wim Wellens (NL)  2.U

19.08.2023 Belgian Top Terrier CAC Show    KM: Hans-Erhard Grüttner (DE)  2.U

20.08.2023  Mechelen – Sint Rombouts Trophy    KM: Gerda van Stuivrnberg – Bulters (N.L) 1U   FCI-CACIB-J

09.09.2023 Outdoor Zwolle KM: Mieke Jansen-Kalshoven 1.U    Res.CAC

08.10.2023 Wallonia Dog Show Mons KM: Lillian Lleton (DK) 3.U 

21.10.2023 Internationale Dog Show Bleiswijk                   KM: Wim Wellens (NL)              1.U. Res.CAC /Res.CACIB-J

28.10.2023 Internationale Hondenshow Leuven  België KM: Viviane Boesmans (BE)     1.U  FCI-CACIB-J   BESTE JEUGDHOND

 EN BESTE VAN HET RAS = BOB

04.11.2023 Bundessieger Ausstellung Dortmund KM: Annika Ultveit-Moe (SE) 3 ZG

05.11.2023 Herbst Ausstellung Dortmund KM: Margret Möller-Sieber DE) 1U FCI-CACIB-J / Anw.Dt.Jug.Ch. VDH / CAC Klub-Jug. HERBST-JUGENDSIEGER

Door deze beoordeling is hij nu ook Internationaal Jeugd Kampioen geworden.

12.11.2023 Kampioen Clubmatch Zutphen 3U Ghita Jensen (DK)

24.11.2023 Fryslân Cup te Leeuwarden KM: C. Crezee-Nigro 1U FCI-CACIB-J

Hierdoor ook tevens Nederlands Jeugd Kampioen geworden

26.11.2023 DUTCH WINNER SHOW KM: Fabrizio La Rocca (IT) 3ZG

09.12.2023 Kerstshow 2023 te Gorinchem KM: Jos de Cuyper (BE) 3ZG

16.12.2023 Brussels Dog CACIB Show 127 KM: Enrique Mate Duran (ES) 2U

16.12.2023 Brussels Dog CAC Show 128 KM: Luc Detry (BE) 2U

17.12.2023 Brussels Dog CACIB Show 129 KM: A. Paolucci (AR) 2ZG

17.12.2023 Brussels Dog CAC Show 130 KM: Norman Deschhuymere (BE) 1U Met deze beoordeling is hij nu ook Belgisch Jeugd Kampioen geworden

13.01.2024 Internationale Rashonden Tentoonstelling te Kassel KM: Linda Reinelt-Gebauer 2U Res.Anw.Dt. Jug.Ch.VDH

14.01.2024 Internationale Rashonden Tentoonstelling te Kassel KM: G. Schikers 2U Res.Anw.Dt.Jug.Ch.VDH

HEIDI = geboren op 12.01.2022 Mac Cloud’s Caribbean Queen uit de combinatie Mac Cloud’s Walking in the Sunshine x Mac Cloud’s time for Miracles

NHSB 3271192

Stamboon RvB Heidi

Gelopen Tentoonstellingen  : KM = Keurmeester

PUPPYKLASSE:

19.06.22 VV 1 Gemeinschaftsschau Emsdetten KM = Reinhard Ritz  (D)

25.06.22  VB 4   Clubmatch NCTC Ommen        KM = Mw. C Crezée – Nigro (NL)

03.07.22  VB 1   Utrecht – Outdoor Summer Show KM  =  Eddy Payterson (IE) 

24.07.22   VB 1  + Beste pup Cairn  Clubmatch KC de IJsselstreek    KM  = Gerda van Stuivenberg (NL)

20.08.22  VB1  + Beste pup Cairn en 3 BIS NTU – Special National Terrier show Apeldoorn          KM  =   Pöllinger, Gerhard Mag. (AT)

10.09.22  VB1  Outdoor Zwolle  + beste pup Cairn KM  = Hildeward Hoenderken   (NL)

18.09.22 VB1  Internationale Dogshow Maastricht   Beste Pup Cairn en 3 BIS                  KM  =  Marian Draganescu  (RO) 

JEUGDKLASSE:

15.10.22  U2 + Res.- Anw. Dt. Jug. Ch. VDH  Herbstsieger Ausstellung Dortmund   KM = Margret Möller-Sieber (DE) 

29.10.22  U1 Titel: Beste Jeugd en Crufts kwalificatie Lovaniumtrofee  Leuven België        KM:  Luís Manuel Calado Catalan (PT)

06.11.22  U4  Internationale honden show Bleiswijk   KM: Leni Finne (FI)

13.11.22  U2  Kampioensclubmatch NCTC Zutphen   KM: G. van Ruiten-Hajnovà

26.11.22   U2  Dutch Winner Show          Leeuwarden KM: Joakim Ohlsson (SE)

10.12.22    U1    Brussels Dog  Show                         KM:  Dusan Paunovic (RS)

11.12.22   U2   Brussels Dog Dog Show              KM:  Kaisa Metteri-Gold (FI)

11.12.22   U1 + beste Jeugd  Brussels Dog Show  KM:    Martine Diederich ( Lu)

Hiermee tevens ook Belgisch Jeugd Kampioen geworden 

05.03.2023   Martinedogshow –  Groningen          KM : Mieke Jansen-Kalshoven     2 ZG

18.03.2023  Int. Dogshow KV Rijnland                  KM: Walter Jungblut ( DE)    1U  –    HOLLAND CUP JUNIOR WINNER  +Res. CAC. + FCI-CACIB-J en Crufts Qualicication 

09.04.2023 Outdoor Zeeland                                KM: Andrew Beare (IE)  1U   jgd

22.04.2023 Internationale show Lingen – DLD  KM. RE. Blessing  (DE)  2U  res.JGD.VDH + R.Jgd.Cac

30.04.2023  Internationale dogshow Oss          KM: Hans-Erhard Grüttner (DE)  1U + CAC + BOS FCI-CACIB-J

Hiermee heeft ze ook de punten voor de titel: Nederlands Jeugdkampioen 2023 behaald.  

12.05.2023 Europasieger  Dortmund                 KM:  Ritz Reinhard (DE)    4 ZG

13.05.2023  Frühjahrssieger Dortmund               KM: Rasmussen Christina Dyna (DK)                      1U    Anw.Dt.Jug.Ch. VDH / Klub-Jug.-CAC/ FCI-CACIB-jug./ Frühjahrs-Jugendsieger

21.05.2023 Spezial-Terrieraustellung      Dorsten-Hervest  KM;Julia Geller UA                       1U Anw. jgd CAC KFT  en Jgd CAC VDH

27.05.2023   SRA der KFT  Homburg-Friedberg   KM: Christine Watson CY                    1U Anw. jgd CAC KFT  en Jgd CAC VDH

28.05.2023   SRA der KFT  Homburg-Friedberg   KM: Shaun Watson CY                          1U Anw. jgd CAC KFT  en Jgd CAC VDH

TUSSENKLASSE

29.05.2023  Pinkstershow te Gorinchem      KM: Elly Weggemans (NL)   2ZG   

24.06.2023 Jonge Honden Veteranen Dag van de Nederlandse Veteranen Dag te Ommen       3de plaats   KM: Mevr. Heidi van Santen

30.07.2023  German Winner Show te Gelsenkirchen    4U    KM: Frauke Hinsch (D)

05.08.2023    Stichting Honden Tentoonstelling Rotterdam                             KM: Dhr. Simon Rooney (IE)  4.U

06.08.2023  Internationale Show Oldenburg  KM: Sarnyai Zita    2.U

19.08.2023  Belgian Top Terriers CAC Show  KM: Hans-Erhard Grüttner (DE)  1U

20.08.2023 Mechelen – Sint Rombouts Trophy   KM: Gerda van Stuivenberg-Bulters (NL)    1.U.   Res.CAC en Res. FCI.CACIB

09.09.2023 Outdoor Zwolle                                     KM: Mieke Jansen-Kalshoven 1.U    

08.10.2023 Wallonia Dog Show Mons              KM: Lillian Lleton (DK) 1.U                         Res.CAC  FCI -Res.CACIB

21.10.2023 Internationale Dog Show Bleiswijk           KM: Wim Wellens (NL)  1.U.         Res.CAC /Res.CACIB

28.10.2023 Internationale Hondenshow Leuven  België KM: Viviane Boesmans (BE)              1.U  Res. CAC  FCI-Res.CACIB

04.11.2023 Bundessieger Ausstellung Dortmund KM: Annika Ultveit-Moe (SE) 2 U Res.Anw.Dt.Ch.VDH

05.11.2023 Herbst Ausstellung Dortmund KM: Margret Möller-Sieber DE) 2U Res. Anw.Dt.Jug.Ch. VDH

24.11.2023 Fryslân Cup te Leeuwarden KM: C. Crezee-Nigro 2U

26.11.2023 DUTCH WINNER SHOW KM: Fabrizio La Rocca (IT) 2U

09.12.2023 Kerstshow 2023 te Gorinchem KM: Jos de Cuyper (BE) 1U

16.12.2023 Brussels Dog CACIB Show 127 KM: Enrique Mate Duran (ES) 1U CAC 16.12.2023 Brussels Dog CAC Show 128 KM: Luc Detry (BE) 1U CAC 17.12.2023 Brussels Dog CACIB Show 129 KM: A. Paolucci (AR) 1U CAC BELGIAN WINNER 2023 17.12.2023 Brussels Dog CAC Show 130 KM: Norman Deschhuymere (BE) 1U CAC

OPEN KLASSE:

13.01.2024 Internationale Rashonden Tentoonstelling te Kassel KM: Linda Reinelt-Gebauer 3U

14.01.2024 Internationale Rashonden Tentoonstelling te Kassel KM: G. Schickes 2U Res.Anw.Dt.Ch.VDH

Behaalde titels:

Belgisch Jeugdkampioen 2022

Nederlands Jeugdkampioen 2023

Holland Cup Junior Winner 2023 

Internationaal Jeugdkampioen  2023

Frühjahrs-Jugendsieger 2023

Duits KFT Jeugd Kampioen 2023

Belgian Winner 2023

ISCHIA  = geboren op 05.09.2021 Orso Rosso Ischia uit de combinatie Amorevole Orso Rosso Del Nord x Red’s Flame Whoopi Goldberg

Stamboom RvB Ischia

Gelopen tentoonstellingen:  KM = Keurmeester

PUPPYKLASSE:

04.06.22  VB 4  Holland Cup – KC Arnhem 2022      KM    =   Urek Tatjana (SL)

JEUGDKLASSE:

05.06.22   U  3   Pinkstershow Gorinchem         KM    =   Al Daghistini Vojislav (RS)

19.06.22   SG 3  Gemeinschaftschau Emsdetten KM   =    Reinhard Ritz    (D)

25.06.22    U       Clubmatch NCTC te Ommen  KM    =   Mw. C. Crezér – Nigro   (NL)

03.07.22   ZG    Utrecht – Outdoor Show             KM    =  Eddy Patterson (IE) 

24.07.22      2   Clubmatch KC de Oude IJsselstreek     KM  =    Gerda van Suivenberg (NL)

20.08.22     3U  Special National Terrier show  KM  =  Pöllinger, Gerhard Mag (AT) te Apeldoorn

27.08.22    2ZG   Stichting Hondententoonstelling Rotterdam  KM =   Dhr. Jochen Eberhardt (DE) 

28.08.22    3U    Stichting Hondententoonstelling Rotterdam  KM  =   Mevr. Tufte  (NO)

10.09.22    4ZG Zwolle Outdoor                            KM   = Hildeward Hoenderken (NL)

18.09.22  2U  Internationale Dogshow Maastricht  KM = Marian Dragnescu (RO)

15.10.22  3ZG Herbstsieger Ausstellung Dortmund    KM = Margret Möller-Sieber (DE)

12.11.2023 Kampioen Clubmatch Zutphen 2U Ghita Jensen (DK)

MYRTHE  =  geboren op 11.03.2019 Jump for Joy’s Material Girl uit de combinatie Jump for Joy’s Jackpot en Jump for Joy’s High Fidelity

Stamboom RvB Myrthe 

Gelopen Tentoonstellingen:   KM = Keurmeester 

22.02.20   KC Hardenberg    1U   BOB                  KM  = A.R.R Doedijns

22.12.2019    Christmas Winner Show   4 ZG          KM   =   Elly Weijenborg-Weggemans

25.01.20   Clubmatch Rijssen  1   BOB                KM =  Dhr. C.F Rutten 

26.09.20  Internationale show Maastricht 1U    KM =    Sylvie Desserne (FR)

De 10 puppen die Myrthe zelf heeft mogen krijgen zullen hieronder nog vermeld worden.

1ste nest : Myrthe x Solipse Perfect Choise geboren op 12.12.2020

Speedy Fellows Myrthe Let’s Play , Guus reu

Speedy Fellows Myrthe Let’s Dance , Morres Reu

Speedy Fellows Myrthe Let’s Move , Harry Reu

Speedy Fellows Myrthe Let’s Love , Sterre teef

2de nest Myrthe x Caledonian Dutch Penny of Wolfpit

Speedy Fellows Myrthe Riley , Reu

Speedy Fellows Myrthe Pepper , Teef

3de en laatste nest Myrthe x Splinterhill’s Urban Dance

Speedy Fellows Myrthe Nobody is Perfect Vonk Reu

Speedy Fellows Myrthe Wake me up Amor – reu

Speedy Fellows Myrthe You are the Reason Twirre – Teef

Speedy Fellows Myrthe Someone you Loved – Freya – Teefje

Daar waar alles een jaar geleden mee begon. Daar waar ik bijna elke dag langs loop als ik nd salon ga, en ohhhhhh somssss op de terugweg er niet langs kan komen zonder dat ik wat meeneem ???? Zo ook vorig jaar, nu weet ik niet meer zeker of ik de konijnen in de buggy had of Dancer, nee ik denk wel de konijnen. Ik kwam aan de praat met iemand, leuke Cairn’s, wil id toekomst eigenlijk ook wel een Cairn. Blijkbaar heeft ze me vaker zien lopen met de hele bubs, ben zo te horen een bekend verschijnsel in ons Dorp, met mijn Roedel ???? ze wist van mij al aardig veel ???? via internet enz , we komen verder aan de praat, en nemen uiteindelijk weer onze eigen weg. Ze heeft me blijkbaar in dat jaar niet vergeten, aangezien ik een tijd geleden een telefoontje kreeg, of ik puppen had, ja die heb ik. Ze is geweest heeft puppies geknuffeld, en hebben met meerdere volwassen Cairn’s gewandeld. Naar meerdere keren elkaar gezien te hebben ben ik er achter gekomen dat ik uiteindelijk een goede en gouden plek voor Myrthe heb gevonden. Nee het is niet makkelijk wat sommigen denken en je gaat een volwassen Cairn niet zomaar plaatsen. Totdat er iemand op je pad komt, die net als mij liefde voor de Cairn heeft en alle aandacht en tijd heeft. Maar uiteindelijk toch heeft besloten om geen pup te nemen, omdat het toch best wel zwaar is als je het lichamelijk niet aankunt om een pup op te voeden. Myrthe woont als het goed mag blijven gaan 1 straat verder dan de Salon , ze is zeker niet uit mijn zichtveld en zal ook inzetbaar blijven voor de Workshops.